Auto handel

Skup i sprzedaż samochodów używanych

Nasza firma zajmuje się zarówno sprzedażą jak i skupem samochodów używanych. Jeżeli posiadasz auto w dobrym stanie, a nie masz czasu lub ochoty szukać nowego właściciela poprzez portale ogłoszeniowe, skontaktuj się z nami. Gwarantujemy szybką transakcję i gotówkę od ręki.
Osoby zainteresowane kupnem samochodu zapraszamy na naszego Facebooka (link poniżej). Znajdziesz tak wszystkie aktualne oferty. Oferujemy samochody w bardzo dobrym stanie technicznym i w rozsądnej cenie.
Oferujemy również doradztwo i usługi leasingowe oraz sprowadzanie aut na życzenie klienta. Odkupujemy samochody tylko ze sprawdzonego źródła z książką serwisową. Skontaktuj się z nami i opisz nam jaki chciałbyś samochód, a my znajdziemy go dla Ciebie. Wyślemy rzeczywiste zdjęcia wraz z dokładnym opisem. Po zaakceptowaniu i wpłaceniu zaliczki przywieziemy go do Ciebie.
Zapraszamy do współpracy!

Handel autami Handel Holowanie Sprzedaż Aut

Tu znajdziesz samochód dla siebie

Firma Handel&Holowanie prowadzi swój fanpage, który zawiera newsy i aktualności z życia naszej firmy. Znajdziesz tam oferty kupna sprzedaży samochodów. Jeżeli nie znajdziesz odpowiedniego modelu zadzwoń do nas sprowadzimy je specjalnie dla Ciebie. 

Polub naszą stronę na Facebooku i bądź z nami na bieżąco!